Связаться со мной
Оставьте свои контактные данные для обратной связи
Нажимая на кнопку, вы даете согласие с политикой обработки персональных данных.
Розробка промо-сайтів, корпоративних сайтів, інтернет-магазинів та сервісів

1. Глибоке занурення в бізнес клієнта

Аналізую ваш бізнес, конкурентів і завдання, які необхідно вирішити.

2. Естетика мінімалізму

Використовую прості та функціональні рішення в дизайні, не роблю безлічі варіантів на вибір.

3. Пояснення складне простою мовою

Пишу без води, абстракцій та штампів. Ціную живий текст, який цікаво читати.

4. Відкриті процеси

Кожен етап і рішення обговорюються разом, я мінімізують всі ризики невиправданих рішень, тим самим заощаджуючи час і нерви.
Скільки коштує зробити дизайн сайту?
Оцінити відразу проєкт неможливо, навіть якщо ви мені попросіть оцінити зробити сайт аналог. Тому я поділяю оцінку на два етапи.

Перший етап: спілкування з клієнтом, знайомство з бізнесом і цілями на проєкт. Коли зрозуміла приблизна структура, і завдання, я можу сказати вилку від — до, а також варіанти, як це можна зробити, дешевше чи дорожче.

Другий етап: складання технічного завдання. Якщо вилка цін влаштовує, то складаємо структуру документа, пишемо список того що ще знадобитися для проєкт, фото, ілюстрації та інше. Фінальний кошторис на проєкт.

Щоб почати роботу я прошу 50% аванс. Будь-які доопрацювання, які не ввійшли в ТЗ, ми або переносимо на наступний етап і оцінюємо окремо, або я роблю переоцінку проєкт.

Після того як макети все затверджені, оплата — решти суми авансу 50%.
Чи є погодинна оплата?
Якщо у вас складний проєкт, і розрахований на розробку протягом декількох місяців, я практикую погодинну оплату. Тобто ви плоті тільки за той час, який я витратив на проєкт.

Для контролю я використовую трекер часу, який фіксує все, в кінці кожного місяця висилаю детальний звіт по роботі, витраченого часу і кількості годин. Одна година роботи: 25 $.

Це зручно, коли завдань може бути багато, і їх незручно кожен раз оцінювати окремо, проєкт розрахований на тривалу розробку або коли складно за раніше зрозуміти що саме потрібно зробити.
Как устроен процесс работы?
Я намагаюся по максимум включати клієнтів в роботу.

Я не вірю в те, що дизайнер, може повністю поодинці робити проект місяць без комунікації з клієнтом і в кінці видати хороший результат. Дизайн і є комунікація.

Тому мої клієнти зі мною завжди на зв'язку, ми проводимо спільні воркшопи, обговорюємо проміжні результати робіт, вносимо корективи, якщо процес пішов не туди.

У своїй роботі використовую Figma. У цій програмі ви будете бачити весь процес в реальному часі. Також коментувати будь-який елемент дизайну, прямо в макетах.
Чи складаєте договір?
Так, якщо вам він необхідний, у мене є готовий шаблон договору, ми можемо його підписати через онлайн-сервіс «Вчасно» за допомогою цифрового підпису, нікуди зайвий раз ходити не потрібно.